Wspólnota "MODLITWA SERCA" w szkole Jezusa i Maryi

Znajdź nas na Facebook-u!

Wspólnota "MODLITWA SERCA" w szkole Jezusa i Maryi

Wspólnota Wspólnota

Modlitwa Serca
www.ModlitwaSerca.org

Pocieszycielki strapionych

Modlitwa wspólna dnia 07.08.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się dzisiaj za dziennikarzy i osoby związane z funkcją medialną o rzetelne przedstawianie faktów gdzie wiara, piękno i dobro będzie miało pierwszeństwo.

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - Kierunki studiów ...

Modlitwa wspólna dnia 31.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za wszystkich pielgrzymów zdążających do różnych miejsc świętych. O ich duchowe przeżycia, wzmocnioną wiarę i bezpieczną podróż.

Sample

Modlitwa wspólna dnia 24.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za wszystkich kierowców, o ich bezpieczeństwo i rozsądek w czasie jazdy.

Driver Seat Pictures | Download Free Images on Unsplash

Modlitwa wspólna dnia 17.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za intencji dziękczynnej za wybór na prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja Dudy, którego wartości chrześcijańskie i patriotyczne są wartością nadrzędną. O siłę i opiekę Bożą na dalsze lata sprawowania Jego prezydentury.

Prezydent Andrzej Duda na Dolnym Śląsku - Radio Wrocław

Modlitwa wspólna dnia 10.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się za Polskę o jej silną przynależność do Boga, dalszą determinację w dążeniu do stworzenia silnego państwa, które będzie bronić i chronić również tych najsłabszych.

Flaga Polski – Godło – Orzeł Biały – magnes – ASPOL

Modlitwa wspólna dnia 03.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się za wybór prezydenta, który będzie nas godnie reprezentował jako człowiek wiary, odwagi, honoru i uczciwości.

Modlitwa wspólna dnia 26.06.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się w intencji mądrego wyboru Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, który będzie wyznawał odważnie wartości chrześcijańskie, dostrzegał potrzeby wszystkich Polaków i dobrze reprezentował nasz patriotyzm na arenie międzynarodowej. Prośmy też o kulturę dialogu społecznego.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Skorzystaj z ...

Modlitwa wspólna dnia 12.06.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Boże, nasz Ojcze – wejrzyj na wiernych i pasterzy Twojego Kościoła i naucz nas abyśmy umieli być przykładem zbawiennego spożywania Chleba Eucharystycznego.

Modlitwa, która wyjaśnia Eucharystię

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne

05.06.2020 W tym tygodniu wzbudzajmy w swoim sercu intencję i przedstawiajmy ją Panu Bogu: o jednomyślność i zgodę dla wszystkich chrześcijan w Kościele Chrystusowym. 

Gdzie Piotr, tam Kościół – Miłujcie się!

29.05.2020 W tym tygodniu wzbudzajmy w swoim sercu intencję i przedstawiajmy ją Panu Bogu: za wszystkie dzieci których dzieciństwo w różny sposób zostało zranione. O przywrócenie im radości dzieci Bożych

Children's Praise & Play Party


 1. Tomasz – moderator
 2. Andrzej
 3. Asia
 4. Waldemar
 5. Darek
 6. Dorota
 7. Judyta
 8. Ks. Stanisław
 9. Ks. Zbigniew
 10. Lucyna
 11. Zdzisław
 12. Stanisław