Wspólnota "MODLITWA SERCA" w szkole Jezusa i Maryi

Znajdź nas na Facebook-u!

Wspólnota "MODLITWA SERCA" w szkole Jezusa i Maryi

Wspólnota Wspólnota

Modlitwa Serca
www.ModlitwaSerca.org

Arka przymierza

Modlitwa wspólna dnia 30.07.2020 o godzinie 22.30, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się o poszanowanie życia od poczęcia, aż do naturalnej śmierci przez wszystkie narody, społeczności i osoby mające wpływ na ustanowienie praw, które będą broniły tych wartości.

Modlitwa wspólna dnia 23.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za więźniów, aby odkryli w swoim życiu Boga i naprawili wyrządzone krzywdy.

Modlitwa wspólna dnia 16.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za domy dziecka i opiekunów, aby potrafili przekazać ciepło i wszystkie te wartościktóre pozwolą tym dzieciom wejść w dorosłość z bagażem dobrych wspomnień i uczuć które będą dla nich tarczą w codziennym życiu.

Volunteering in orphanages in India

Modlitwa wspólna dnia 09.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za prześladowanych chrześcijan w Chinach, o swobodę głoszenia Ewangelii i uznanie chrześcijaństwa jako religii państwowej w Państwie Środka.

Nasilają się prześladowania chrześcijan w Chinach - ObywateleNieba.pl

Modlitwa wspólna dnia 03.07.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się  za wszystkich ludzi których wiara osłabła, aby powrócili na ścieżki Boże i odnaleźli radość dostrzegania Stwórcy w każdym momencie swojego życia.

Błyskawica ze wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego, Bóg Wszechmogący

Modlitwa wspólna dnia 25.06.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Pomódlmy się w intencji mądrego wyboru Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, który będzie wyznawał odważnie wartości chrześcijańskie, dostrzegał potrzeby wszystkich Polaków i dobrze reprezentował nasz patriotyzm na arenie międzynarodowej. Prośmy też o kulturę dialogu społecznego.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Skorzystaj z ...

Modlitwa wspólna dnia 18.06.2020 o godzinie 22.30, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Przez Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi prośmy Pana Boga o uwolnienie ludzkości od złego.

Plakat religijny wzór 001. Serce JezusaSerce Maryi – Wikipedia, wolna encyklopedia

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne

Modlitwa wspólna dnia 12.06.2020 o godzinie 22.00, a w pozostałe dni tygodnia indywidualna. Prosimy Cię Panie Jezu uczyń nasze serca na wzór Twojego, abyśmy umieli dzieli się ze wszystkimi miłością i radością dzieci Bożych.

Plakat religijny wzór 001. Serce Jezusa

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne

04.06.2020 W tym tygodniu wzbudzajmy w swoim sercu intencję i przedstawiajmy ją Panu Bogu: Pomódlmy się za wszystkich kapłanów, a w szczególności za nowo wyświęconych, aby byli mocni w Duchu i wierni Chrystusowi w wykonywaniu swojej posługi.

12 rzeczy, które kapłan powinien wiedzieć o kryzysie

28.05.2020 W tym tygodniu wzbudzajmy w swoim sercu intencję i przedstawiajmy ją Panu Bogu: Pomódlmy się za Jemen, najbiedniejszy kraj na świecie o pokój i zagwarantowanie podstawowych warunków do życia – pokarmu i wody oraz pokoju którego nie ma od wielu lat. Kraj ten jest nękany wieloletnią wojną domową.


  1. Elżbieta – moderator
  2. Jolanta